Fotoateliér

GALERIE

GALERIE – RAJČE

Varianty fotografování:

1) Velký fotoateliér umístěný v provozovně, za prodejnou, poskytuje velkou variabilitu a kvalitu osvětlení zábleskovými přístroji, široký výběr pozadí, stůl s bezestínovým osvětlením, zázemí, temperování na vhodnou teplotu.

2) U Vás doma fotografujeme především děti a rodinu. Fotografujeme i za stávajícího světla, ale můžeme použít i zábleskové světlo s odrazným a změkčujícím deštníkem na stativu. Dle potřeby vezmeme sebou různé věci a dekorace. Zaručujeme pohodové fotografování v rodinném kruhu, kde děti nejsou stresovány cizím prostředím.

3) Venku, v přírodě a na místech, které si určíte. Můžeme použít záblesková světla, případně se změkčujícím deštníkem, odpalovaná dálkově rádiovými odpalovači umístěnými na fotoaparátu.

4) Mobilní fotoateliér vytvoříme na Vámi určeném místě. Vhodné na maturitní tabla a plesy, na soutěže, svatby, taneční atd.. Kromě několika zábleskových světel, umístěných na stativech, můžeme použít různá textilní pozadí (jednobartevná a populární malovaná a batikovaná).

5) Miniateliér, umístěný přímo v prodejně, slouží hlavně na průkazové fotografie. Fotografie zhotovovíme na počkání.

Pro nejkvalitnější a největší fotografie (např. 160 x 225 cm) používáme profesionální fotoaparáty Canon a Nikon s  profesionálními objektivy řady L (24-70/2,8  + 70-200/2,8  IS II + 16-28/2,8 + 85/1,8) a speciální (např. rybí oko 10,5/2,8 + 12-24/4 + 24-85/2,8 + Makro 100/3,5 + 80-200/2,8).

FOTOGRAFUJEME:

Děti – v ateliéru, v přilehlém parčíku a také u Vás doma

Portréty – včetně retuše a zjemnění pleti

Maturitní tabla – můžeme postavit mobilní ateliér ve třídě, nebo na Vámi určeném místě

Rodiny

Skupiny

Dívky a ženy – včetně boudoir a glamour fotografií

Těhotenské fotografie

Muže a chlapce

Svatby

Zvířátka – své miláčky si uchováte v zarámované fotografii

Produkty a zboží – pro bezestínové fotografování požíváme speciální produktový stůl

Průkazové fotografie – na počkání, počet: 6x, 8x, 12x a více, velikost: 35×45 mm, 5×5 cm a další  (pouze u nás si okamžitě zkontrolujete snímek na velké obrazovce a posléze si vyberete nejlepší záběr na počítači)

Architektura – využíváme širokoúhlé objektivy i teleobjektivy

Pohlednice

Z každého fotografování  Vám můžeme zdarma vytvořit Vaši soukromou fotogalerii přístupnou pouze přes heslo, nebo veřejnou.

Nabízíme dárkové poukazy na atelierové fotografie:

Udělejte svým známým radost a kupte pro ně dárkový poukaz  na fotografování v ateliéru včetně vyretušovaných fotografií.

Ceník – ateliér